• ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ 
  • تعداد بازدید : 63
next    /  5 prev
دومین جلسه هماهنگی برنامه های استقبال از بهار برگزار شد
دومین جلسه هماهنگی برنامه های استقبال از بهار امروز سه شنبه با حضور سرپرست شهرداری دزفول و برخی از اعضای کمیسیون خدمات شورای اسلامی شهر دزفول، معاونین و مدیران مناطق و سازمان های شهرداری دزفول برگزار شد.

 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دزفول، "عباس‌یوسفی‌نژاد" سرپرست شهرداری دزفول در این نشست اظهار کرد: برنامه ریزی های شهرداری دزفول در راستای استقبال از بهار با بکارگیری تمام نیروها و ظرفیت آغاز شده و در این راستا اقدامات متعددی در دستور کار قرار گرفته است.

 

 وی افزود: شست و شو و رنگ آمیزی جداول، پاکسازی زباله ها و جمع آوری نخاله های ساختمانی، آراستگی و آذین بندی معابر عمومی سطح شهر، حذف پوسترهای زائد تبلیغاتی، لکه گیری و آسفالت معابر، هرس درختان، گل کاری و درختکاری و همچنین اجرای طرح های خلاقانه و ابتکاری متعدد از جمله اقدامات در دستور کار شهرداری در راستای اجرای طرح استقبال از بهار است.

 

 سرپرست شهرداری دزفول یکی از اهداف مهم اجرای طرح استقبال از بهار را خدمات رسانی مطلوب به شهروندان در آستانه سال نو برشمرد و اظهار امیدواری کرد با این اقدامات رضایت عمومی که اساس مدیریت شهری است به دست آید.

 

 یوسفی نژاد گفت: در نظر داریم با سعی و تلاش کلیه عوامل شهرداری، بیش از گذشته رضایت شهروندان و میهمانان نوروزی را جلب نماییم. 

 

در پایان این نشست، هر یک از مدیران پیشنهادها و برنامه های خود را برای استقبال و خدمت رسانی بهتر به شهروندان و مسافران نوروزی ارائه کردند و به بحث و تبادل نظر در این خصوص پرداختند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0